Acdelco Професионална климатизација компресор заптивка 15-34122
Неодамнешно

Acdelco Професионална климатизација компресор заптивка 15-34122

DEN 0.67

Достапно на барање

Acdelco Professional A/C компресорот за заптивка е идеална компонента за замена со висок квалитет на задниот дел за еден или повеќе од следниве системи на возила : HVAC. Овој премија заптивка за задниот дел е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Заптивка за компресор за климатизација Дополнителни карактеристики Боја : црвена.

Повеќе детали

Избор на купувачи