Централен дебеломер на сопирачката на дискот
Неодамнешно

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

DEN 3022.88

Достапно на барање

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

Повеќе детали

Избор на купувачи