Социјално издание девојки со качулка од пижама со соодветна маска за очи, големини 4-16
Неодамнешно

Социјално издание девојки со качулка од пижама со соодветна маска за очи, големини 4-16

DEN 367.68

Достапно на барање

Каков пријатна, кул слој! Нејзиниот изглед и утринскиот изглед се комплетни со оваа облечена облека од социјално издание. Изработена во лесна и дише ткаенина, оваа факс на облеката на Шерпа за девојчиња е одлична за да се задржи топло и пријатно. Худ. Долги ракави. Детали за факс на Шерпа. Доаѓа со соодветна маска за очи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Худ ПЈ Роб за девојчиња од социјално издание.

Повеќе детали

Избор на купувачи