Фатази Деца Мало Бебе Девојчиња Пролет Лето Цветни Памучни Печати Кратки Ракави Шорцеви Кимоно Пижами Облека
Неодамнешно

Фатази Деца Мало Бебе Девојчиња Пролет Лето Цветни Памучни Печати Кратки Ракави Шорцеви Кимоно Пижами Облека

DEN 1.00

Достапно на барање

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Печатење. Тип на ракав : Краток Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Месец Бебе Пристигнување Облека Девојка Шема : . Големина : 90 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 58см/22,83" Половината : 44см/17,32" Должина : 41см/16,14" Должина На Дното : 46см/18,11"Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 62см/24,41" Половината : 46см/18,11" Должина : 43см/16,93" Дното должина : 49см/19.29"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години Биста : 66см/25.98" половината : 48см/18.90" Должина : 45см/17.72" Долна Должина : 52см/20.47"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години Биста : 70см/27.56" половината : 50см/19.69" Должина : 47см/18,50" должина на Дното : 55см/21,65"големина : 130 препорачана возраст : 5-6 Години биста : 74см/29,13" Половината : 52см/20,47" должина : 50см/19,69" должина на Дното : 58см/22,83" пакетот вклучува : 1пц блузи+1пц панталони. слатки пижами за жени;пижами за жени; женски комплети за пижами; комплети за пижами за жени меки; свилени пижами за жени; женски пижами; пижами; комплети за пижами; женски пижами за жени; сатенски пижами за жени; пижами за пижами; пижами за доење; машки пижами; панталони за пижами за мажи; свила пижами; постпартални пижами; пижами за женски шорцеви; комплети за пижами; божиќни пижами за семејство; пижами панталони; пижами со плус големина за жени; машки пижами; памучни пижами за жени; летни пижами за жени; женски пижами; пижами за жени; божиќни пижами; пижами за мажи; пижами шорцеви; женски пижами панталони; мажи пижами шорцеви; женски пижами; машки пижами; пижами за жени; дами пижами; женски пижами; пижами за девојчиња; пижами за жени; свилени пижами за жени; комплети за пижами за жени; женски пижами; женски пижами; пижами за девојчиња;. Отпечатоци од модни Цвеќиња, вашето Мало Бебе ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Секојдневно Носење На Бебето. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Повеќе детали

Избор на купувачи