Деца од Garanimals Girls Tie-Dye Graphic Top, големини 4-10
Неодамнешно

Деца од Garanimals Girls Tie-Dye Graphic Top, големини 4-10

DEN 0.67

Достапно на барање

Кул и шарен графички резервоар врвот од 365 деца од Garanimals го одржува својот сончев ден на точка. Од дизајнот без ракави до забавниот графички фронт и печатењето во врска со вратоврска, таа ќе нема ништо друго освен добри вибрации за овој главен временски временски период. Лизгајте го со пар шорцеви хеланки и гледајте како ја презема денот во летен стил. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : ребрести тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; ребрести текстура; Препечатено печатење на вратоврска. Графички резервоар за вратоврска за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи