Девојки од Авиа, печатени хеланки со џебови, големини 4- & плус
Неодамнешно

Девојки од Авиа, печатени хеланки со џебови, големини 4- & плус

DEN 0.33

Достапно на барање

Таа ќе се движи во удобност и стил кога носи печатени хеланки на Авиа! Овој стил има поширока еластична лента за половината со подобро вклопување и удобност и странични џебови за безбедно да ги засили нејзините најважни работи. Направени со мека, влажна финиш, овие хеланки се одлични за вежбање или секојдневно носење. Повлечете стајлинг. Широк еластична лента за половината. Карактеристики на влага. Печатење на сите. Странични џебови. Означете бесплатно за удобност. 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Авиа печати хеланки со џебови за девојчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи