Деца од Garanimals Девојки ја уништија графичката маица со долг ракав, големини 4-10
Неодамнешно

Деца од Garanimals Девојки ја уништија графичката маица со долг ракав, големини 4-10

DEN 3.33

Достапно на барање

Барате мета за да го трансформира нејзиниот стил? Оваа супер симпатична графичка маица од 365 деца од Гаранималс одговара на сметката. Изработена во супер мека измислица со модерни детали за разоткривање на рамената, овој врв е предвиден да биде омилен во текот на целата година. Продаден исклучиво на. Ребреста екипа на вратот. Долги ракави со детали. Графички принт од предната страна. 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со долги ракави девојки од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи