Непријатни Стилови Лама Бебе Боди Една Лама Облека За Бебе Момче И Девојче Лама Роденденски Подароци Симпатична Лама Џвакање Гума За Џвакање Облека За Новороденче
Неодамнешно

Непријатни Стилови Лама Бебе Боди Една Лама Облека За Бебе Момче И Девојче Лама Роденденски Подароци Симпатична Лама Џвакање

DEN 256.00

Достапно на барање

Ние нудиме совршени лама боди со кратки ракави за бебиња кои сакаат лами. Незгодните Стилови гордо ја претставуваат колекцијата на животни за нашите малечки, каде што нудиме различни дизајни за да им се допаднеме и на нашите момчиња и на девојчињата! Имаме кошули, маици, кошули од раглан, кошули од дрес, маици од бејзбол дрес, кошули за мали деца, боди за бебиња и едноделни врвови за бебиња. Нашите дизајни исто така ќе направат совршени подароци за роденден, подароци за 5-годишна возраст, 4-годишни подароци, подароци за забава за 3-ти роденден, подароци за 2-ри роденден и подароци за прв роденден!. Дали вашите деца ги сакаат животните? Тогаш Непријатните Стилови се местото каде што можете да ги најдете совршените кошули со тематика за животни за вашите малечки! Имаме кошули за 5 години, кошули за забави за 4-ти роденден, кошули за 3-та година, облека за забави за 2-ри роденден, кошули за прв роденден, боди за бебиња за 2-ри роденден, едноделни блузи за бебиња, кошула за дрес на 5-ти роденден, раглани за 4-годишници, 3-годишни роденденски кошули, роденденска облека за 2-годишна возраст и бебешки кошули за 1 година. 100% чешлан памук со прстен во ребро за бебиња 1х1. Печатени ВО САД. Машина за перење. Достапно во широк спектар на големини и бои. Изберете ги опциите за големина и боја од паѓачката листа.

Повеќе детали

Избор на купувачи