Чудо на нација Девојки со долги ракави со качулка, големини 4 5- & плус
Неодамнешно

Чудо на нација Девојки со долги ракави со качулка, големини 4 5- & плус

DEN 436.16

Достапно на барање

Нов омилен каша. Фланел Шакет на чудо нација го чувствува чувството пријатно и изгледа кул. Забавен изглед за училиште или пошироко, ова разноврсно парче може да се носи како јакна поставена над која било облека или како врвот самостојно. Во секој случај, таа е сигурно да го сака опуштеното вклопување и меко чувство. Само на. Материјал : 55% памук/45% вискоза; Худ : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ocketsебови : Печ џеб на левото градите. Карактеристики : карирана шема. Фланел Шакет со Худ за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи