Дизни замрзнати Елса или Ана Фудбал и Флеар фустан со трим со крзно од фау
Неодамнешно

Дизни замрзнати Елса или Ана Фудбал и Флеар фустан со трим со крзно од фау

DEN 287.84

Достапно на барање

Вашиот замрзнат 2 фанатик ќе го сака овој фустан на Елса! Пријатниот графички полите и супер симпатична Елса го прават овој фустан толку класичен изглед. Овој симпатичен фустан со долг ракав е толку удобен и лесен за вашата ќерка да се фрли! Само нека ги одбере своите омилени чевли и таа ќе биде подготвена да се справи со нејзината замрзната 2 опрема! Замрзнат2. Елса. Облечи. Графички фустан. Фустан со долг ракав. Пријатно полите. Сјај. Металик. облекување; Poly/ SPDX Ponte/ 100% Faux Fur.

Повеќе детали

Избор на купувачи