Најдобар Подарок КВАНГ Женска Мода Секојдневен Широк Круг На Вратот Елек За Печатење На Плажа Фустан Без Ракави М
Неодамнешно

Најдобар Подарок КВАНГ Женска Мода Секојдневен Широк Круг На Вратот Елек За Печатење На Плажа Фустан Без Ракави М

DEN 1.67

Достапно на барање

Женска Мода Секојдневен Лабав Елек За Печатење На Плажа Со Кружен Врат Без Ракави фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерниот дизајн ве прави попривлечни, па можете да ја пуштите вашата мода и убавина пред вашето семејство и пријатели На Божиќ и да го покажете вашиот уникатен шарм3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте ова здолниште, мора да го носите.4. Погоден за забава, секојдневно и секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации За Производот.Погоден за : Женска Пригода : забава, секојдневен и секојдневен стил : Лежерна Облека : Вградена Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно Миење Ладилник, закачување или сушење извинете, добив : фустан ОД 1 ПАРЧЕ Size Bust Waist Hip Length S92cm/36.22"78cm/30.71"102cm/40.16"95cm/37.40"M98cm/38.58"84cm/33.07"108cm/42.52"97cm/38.19"L104cm/40.94"90cm/35.43"114cm/44.88"99cm/38.98"XL110cm/43.31"96cm/37.80"120cm/47.24"101cm/39.76"XXL116cm/45.67"102cm/40.16"126cm/49.61"103cm/40.55" Size : SBust : 92cm/36.22"Waist : 78cm/30.71"Hip : 102cm/40.16"Length : 95cm/37.40"Size : MBust : 98cm/38.58"Waist : 84cm/33.07"Hip : 108cm/42.52"Length : 97cm/38.19"Size : LBust : 104cm/40.94"Waist : 90cm/35.43"Hip : 114cm/44.88"Length : 99cm/38.98"Size : XLBust : 110cm/43.31"Waist : 96cm/37.80"Hip : 120cm/47.24"Length : 101cm/39.76"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Waist : 102cm/40.16"Hip : 126cm/49.61"Length : 103cm/40.55" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Половината : 78см/30,71" Колк : 102см/40,16" Должина : 95см/37,40"Големина : М Биста : 98см/38,58" Половината : 84см/33,07" Колк : 108см/42,52" Должина : 97см/38,19"Големина : Л биста : 104см/40.94" половината : 90см/35.43" колк : 114см/44.88" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Кул е за носење, новиот изглед, новиот вие, ве прави да се истакнувате во толпата. Добро дизајниран,опуштен, летото ве прави попривлечни. Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно. Одлично за Плажа,Забава,забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне.

Повеќе детали

Избор на купувачи