Powerpuff Девојки Девојки Краток Ракав Тул Фустан, Големини 4-12
Неодамнешно

Powerpuff Девојки Девојки Краток Ракав Тул Фустан, Големини 4-12

DEN 255.84

Достапно на барање

Таа ќе го украде шоуто со Меурчиња, Цвет и Путер Во Овој неверојатен Фустан Од Тул За Девојки. Кратки ракави, кул графички отпечатоци и здолниште од тул додаваат забава и талент на нејзината нова облека на денот. Колку и да е удобен, овој фустан од тул е одличен за одржување на нејзината пријатна и стилска на забави или секојдневни активности. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Екипажот . Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Кратки ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Графички принт напред; здолниште од тул; наредени. Администрација Цртан Филм Мрежа, Сите Права Се Задржани. Powerpuff Девојки Тул Фустан За Девојки.

Повеќе детали

Избор на купувачи