Хуачен Женски Фустани Со Плус Големина Возбудува Краток Ракав V Вратот Ручен Фустан За Завиткување Секси Секојдневен Коктел Фустан За Гости На Свадба
Неодамнешно

Хуачен Женски Фустани Со Плус Големина Возбудува Краток Ракав V Вратот Ручен Фустан За Завиткување Секси Секојдневен Коктел

DEN 319.84

Достапно на барање

Жените Плус Големина Фустани Возбудува Краток Ракав V Вратот Ручест Завиткан Фустан Секси Повик Свадба Гостин Коктел Фустан опис 1. 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење 2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни 3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне! 5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : дневен, секојдневен, партиски Материјал : Полиестерски Модел : Стил На Чиста Боја : секојдневен, модерен, Фитинг : дебелина на фитинг големина : стандарден метод На Перење : рачно перење, ладно суво или закачете суво ќе добиете : 1 ЕЕЗ Дами Големина На Фустан САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Половината XL 14 18 44 105см/41.34" 42cm/16.54" 76cm/29.92" 92cm/36.22" Големина : Xl Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 биста : 105cm/41.34" Рамо : 42cm/16.54" половината : 76cm/29.92" ДОЛЖИНА : 92cm/36.22" големина шема : големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 105cm/41.34" Рамо : 42cm/16.54" Половината : 76cm/29.92" должина : 92cm/36.22"Големина : xxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 111 CM/43.70" Рамо : 46 CM/18.11" половината : 80cm/31.50" должина : 93см/36.61"големина : хххл сад : 18 велика Британија : 22 Еу : 48 биста : 117см/46.06" Рамо : 50см/19.69" Половината : 84см/33.07" должина : 94см/37.01"големина : ххххл Сад : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 Еу : 50 Биста : 123см/48.43" рамо : 54см/21.26" половината : 88см/34.65" Должина : 95см/37.40"Големина : Хххххл Сад : 22 Велика британија : 26 еу : 52 Биста : 129см/50.79" рамо : 58см/22.83" половината : 92СМ/36.22" Должина : 96см/37.80" висококвалитетна ткаенина, голем простор за истегнување, модерен и млад стил, погоден за сите жени и тинејџерки. Може да се прилагоди што го прават фустанот погоден за жени од речиси сите височини. Погоден за повеќето прилики, Без разлика дали станува збор за секојдневно носење, излегување, улица, училиште, клуб, забава, коктел, состанок или одмор итн., тоа е убав избор, ве прави мода и привлечна.

Повеќе детали

Избор на купувачи