Urbaneенски перформанси на жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на џогирање на џогер, стил 9324
Неодамнешно

Urbaneенски перформанси на жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на џогирање на џогер, стил 9324

DEN 271.04

Достапно на барање

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Лизгајте на овој пар панталони за чистење ткаенини за дишење за да го откриете вашето совршено вклопување. А ласкаво модерно вклопување по колковите и бутовите додава целодневна облека. Издржливата ткаенина е дизајнирана да издржи повторени миење и долги работни недели. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Современо прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Стилско работно носење : Овие меки панталони за чистење нудат модерно вклопување низ колкот и бутот, како и прилагодливата силуета на ногата на банџи за додадена леснотија на движење; In Seam : Редовно : 31 1/2 '', кратко : 29 ", висок : 33 1/2". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина за дишење лесна нега е четкана за додадена мекост, отпорна на згаснат и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Функционално складирање : вкупно 6 џебови, вклучувајќи 2 применети џебови на колкот и 2 џебови на заварувања, ги одржуваат медицинските инструменти организирани и на дофат. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

Повеќе детали

Избор на купувачи