Машка машка машка мачка за чистење на карго, стил
Неодамнешно

Машка машка машка мачка за чистење на карго, стил

DEN 1.00

Достапно на барање

Истакнати во нашата претходно измиена измислица за изглед и чувство на „скршено“, овој пант за чистење на карго нуди удобност што ја сакате и складирањето што ви е потребна за вашите медицински додатоци. Со шест вкупно џебови, две пространи џебови на колкот, карго џеб на секоја нога и два задни џебови, сигурно ќе најдете место за сè. Вклучува лев карго џеб на носителот со три јамки за пенкало. Пологата на половината има рамна предна и задна еластична со детали за јамката на ременот, поштенски мува, затворање на прилепување и внатрешно влечење за дополнителна безбедност. Пикадо на коленото обезбедуваат флексибилност за свиткување и стопирање. 53% памук/44% полиестер/3% спандекс. Модерно прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкам вашата форма без да го ограничите движењето . Класично и удобно работно носење : Добијте нога на вашиот работен ден со овие ефикасни и удобни еластични половини внатрешни влезови панталони од карго -карго за чистење на панталони за мажи со удобно затворање на Snap Zip Fly и Пикадо на коленото за дополнителна подвижност. Оним : 31,5 "Краток 29,5" висок : 34 ". Преостана мека удобност : Овој материјал е преиспитан за дополнително меко удобно чувство што дише во текот на денот. 2-насочен истегнување спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна грижа и живописни бои траат подолго. 53 % Памук/44% полиестер/3% спандекс. Лесна грижа : Овој пантало за чистење е лесен за грижа! Машинско миење со слични бои, не бели, не се суши на ниско и ладно железо доколку е потребно . Максимална функционалност и складирање : ова Високиот алатка за чистење на панталони за мажи има шест џебови и три петелки за пенкало . Landau - Направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство, обезбедувајќи висококвалитетна и издржлива медицинска облека на кои им се верува генерации на здравствени работници.

Повеќе детали

Избор на купувачи