Мини кујнски игра со звук и светла за промена на боја за реално готвење PSXG PSXG2
Неодамнешно

Мини кујнски игра со звук и светла за промена на боја за реално готвење PSXG PSXG2

DEN 1935.84

Достапно на барање

Нова страница 2 Mini Playset во кујната е дизајниран за деца кои сакаат своја сопствена кујна исто како мама и тато. Децата можат да се преправаат дека играат и да имаат часови забава правејќи храна за сите да ја споделат. Playset нуди прибор за готвење, тенџере и некоја игра со храна. Има вграден реален звук за готвење и вода за вода кога ќе ја притиснете тапа. Мерки за кујнски игра на 11x6.5x12,5 "инчи, така што децата можат практично да го земат каде и да сакаат, вклучува прибор за готвење, да играат храна и шпоретот за да им помогнат на децата да направат секакви храна што шпоретот може да направи реален звук, а исто така и ако децата притиснат Долу тапа, звуците на водата ќе се играат. Рерната може да се отвори за да се постави храна внатре, така што децата можат да се преправаат како ако го печеа тоа, игра е одлично за подобрување на социјалните вештини за деца и може да ги зајакне нивните имагинативни вештини за пакети со содржини : 1 x мини кујна Play Set препорачана возраст : 3+ код за артикли : PSXG2 мини кујнски плејсет е дизајниран за деца за да можат да се забавуваат со часови. Преправајќи се.

Повеќе детали

Избор на купувачи