Ирина ИНЕНЕНТ ДОДЕЛЕН ДОДЕЛЕН ЦАРСКИ ТАРСКИ ФИКТИРАНИ ДЕЦА ПАРТИ ОБРАЗОВАНИЕ РАБОТНИЦИ ДЕВОЈКИ МИНИ ПРИСТАП АВТОМОБИЛИ ПОДАРКИ ЗА ПРЕДГОВОР ИНТЕРАКТИВНИ ТИП 2
Неодамнешно

Ирина ИНЕНЕНТ ДОДЕЛЕН ДОДЕЛЕН ЦАРСКИ ТАРСКИ ФИКТИРАНИ ДЕЦА ПАРТИ ОБРАЗОВАНИЕ РАБОТНИЦИ ДЕВОЈКИ МИНИ ПРИСТАП АВТОМОБИЛИ ПОДАРКИ

DEN 415.84

Достапно на барање

Опис : Цврст материјал : Оваа играчка за автомобили е направена ABS, која е отпорна на гребење, лесен и обезбедува долг животен век. Уничен дизајн : Играта на возилото е дизајнирана со облици на цртани филмови, кои се привлечни и симпатични, погодни за двете Момци и девојчиња. Специјални подароци : играчката со автомобил со триење е совршен подарок за момчиња и девојчиња на родендени, детски денови, Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година и повеќе. да се држат со рацете за повеќето деца. Лесно работење : Моделот за мини возила е дизајниран со фрлач за да им помогне на децата да ја започнат играчката, не бараат напојување, безбедно и едноставно. Спецификација : Материјал : АБС, мека гума. Големина : приближно : приближно . 9x10x11cm/ 3.54x3.93x4.33 инчи. Нота : Може да има неколку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Пакетот вклучува : 1 парчиња играчка за автомобили. Компактен : играчката играчка за автомобили е лесен и многу мал, удобен за држење со раце за повеќето деца . Специјални подароци : Играчката за автомобил со триење е совршен подарок за момчиња и девојчиња на родендени, детски денови, Божиќ, благодарност, ново Година, и повеќе . Цврст материјал : Оваа играчка за автомобили е направена ABS, која е отпорна на гребење, лесен и обезбедува долг животен век на услугата . Уникатен дизајн : Играта на возилото е дизајнирана со облици на цртани филмови, кои се привлечни и се привлекуваат и Симпатична, погодна и за момчиња и за девојчиња . Лесно работење : Моделот за мини возила е дизајниран со фрлач за да им помогне на децата да ја започнат играчката, не бараат никакво напојување, безбедно и едноставно.

Повеќе детали

Избор на купувачи