Сафавиех Хтн230с Хемптон Теракота Слонова Коска
Неодамнешно

Сафавиех Хтн230с Хемптон Теракота Слонова Коска

DEN 1.00

Достапно на барање

Safavieh HTN230 S Хемптон Теракота / слонова Коска хемптон патио килимите носат раскошен стил на одморалиште во прометните простории за живеење во затворени простории и простори за забава на отворено. Направени со засилени полипропиленски предива, килимите На Отворено Хемптон се лесни за нега, отпорни на временски услови и отпорни на мувла, мувла, боење и избледување од сонцето. Safavieh HTN230 S Хемптон Теракота / Слонова Коска.

Повеќе детали

Избор на купувачи