Lonisebias.org кат декор

Сафавиех Мода Рачно јазол Пешавар Нахне Традиционална Ориентална Боја На Зеленчук Волна Килим Со Раб Слонова Коска Злато 4 '
Неодамнешно
Сафавиех Мода Рачно јазол Пешавар Нахне Традиционална Ориентална Боја На Зеленчук Волна Килим Со Раб Слонова Коска Злато 4 '
Достапно на барање
Пофалбата:
DEN 0.67

Колекцијата пешавар на килими во областа во пакистански стил е одличен асортиман на луксузни теписи од

Родос Жолта 7' 9 ' Површина Килим
Неодамнешно
Родос Жолта 7' 9 ' Површина Килим
Достапно на барање
Пофалбата:
DEN 1767.20

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен