Изматете го женскиот лак назад миди фустан
Неодамнешно

Изматете го женскиот лак назад миди фустан

DEN 239.84

Достапно на барање

Лизгајте во нешто волшебно. Midi фустанот на лак од лажичка има мазна завршница што го игра вашиот дневен изглед и го држи истото влијание после часови. Засилен во прекрасен принт, овој фустан има и сладок лак назад и корисни странични џебови за уште поголем интерес. Од пикник шик до подготвена забава, овој разноврсен производител на изјави е предодреден да остане во мирување за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 39,5 ”долг. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : се печати; Подредени врвни каросерии. Сериозно елегантно. Раскошната ткаенина нè прави да се чувствуваме како милион долари . лажички лак назад миди фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи