Капрезе Снегулка Печатени Миди Фустани Божиќ Лето Плажа Сарафан За Жени Секојдневен Замав Божиќ Долг Фустан Одмор Краток Ракав Темно Сина
Неодамнешно

Капрезе Снегулка Печатени Миди Фустани Божиќ Лето Плажа Сарафан За Жени Секојдневен Замав Божиќ Долг Фустан Одмор Краток Ракав

DEN 2.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Божиќни Фустани, Божиќен Фустан Тип На Шема : Печатен Дедо Мраз, Печатење На Снегулка Дизајн : Ручан, Замав, Еластична Боја На Половината : Црвена, Сина, Темно Црвена, Темно Сина, Темно Виолетова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (следете Ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Долги Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Божиќен Долг Фустан. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Божиќни Фустани, Широк Фустан Со Кратки Ракави, Божиќен Фустан, Фустан Против Вратот, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Божиќен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Божиќен Фустан, Миди Фустан, Летни Божиќни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Миди Фустан, Краток Ракав Божиќ Долг Фустан, Божиќ Дедо Принт Замав Фустан, Плажа Сарафан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Миди Долг Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе детали

Избор на купувачи