Синдис Дами Лабава Фустан Без Ракави Жени Обичен Сарафан Лизгање Лето Пеперутка Печатење Удобни Фустани
Неодамнешно

Синдис Дами Лабава Фустан Без Ракави Жени Обичен Сарафан Лизгање Лето Пеперутка Печатење Удобни Фустани

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Ками Без Ракави, Секојдневни Фустани Со Прерамки, Летен Сарафан, Боемски Фустан Тип На Шема : Цветен/Пеперутка/Делфин Печатен, Рученбој : Црна, Црвена, Бела, Светло Сина, Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Над Должината На Коленото Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Карактеристики : врат На Екипажот, без ракави, ручан, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Фустан Со Прерамки, Кратки Фустани. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-мини фустан за вратот На Екипажот, фустан со прерамки без ракави, печатен краток фустан, сарафан на плажа, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан совршен за работа, секојдневен, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со потпетици или сандали за фантастичен изглед во лето, ќе ви се допадне.Можете исто така да ја облечете со кратка тексас јакна или кардиган, во пар со чизми во fall и пролет.

Повеќе детали

Избор на купувачи