Мек слез Женска Прикривка Плажа Без Прерамки Мини Фустан Секси Еластична Рушена Цевка За Градите Врвен Замав Сарафан
Неодамнешно

Мек слез Женска Прикривка Плажа Без Прерамки Мини Фустан Секси Еластична Рушена Цевка За Градите Врвен Замав Сарафан

DEN 3.33

Достапно на барање

женски фустан без прерамки плажа покрие цевка врвот мини сарафан, редовни и плус големина, ДО 3 X. Елегантен цевка врвот мини фустан дизајниран само за вас. Овој прекрасен фустан без прерамки за жени има деколте без прерамки и разгорен дизајн, нашиот секојдневен летен фустан со цевки за жени доаѓа во различни варијации и бои. Можете да изберете или еластична цевка за гради или симпатичен лак во стилот на бандо.Овие фустани на плажа за жени изработени од мешавина од полиестер и вискоза за да создадат издржлив, долготраен материјал, овие мини фустани за жени се 100% машински за перење и може да се носат одново и одново.Овие стилски сарафан без прерамки се најдобриот партнер со вашата прекрасна облека за бикини. Нашите летни фустани без прерамки доаѓаат со здолниште во а-линија што се поставени на колковите и постепено се шират кон полите што ви дава голема буква изглед. Лесни врвови од цевки, лесни за лизгање и ласкави за сите форми и големини. Еластичната рушена лента во пределот на градите е супер растеглива и мека на кожата.Не само прикривање, туку убав додаток на вашата гардероба за облека за плажа! Достапно во два стила и 16 бои, Стил На Рушен Бандо И Стил На Пушена Цевка, бои На Природна Бела Боја, Цвет, Класична Црна, Пламен Портокалова, Кралска Сина, Бура Зелена, Тиркизна, Жолта Ирис. 65% Полиестер, 35% Вискоза. Ултра мек удобен фустан без прерамки што можете да го носите цел ден. Лесен за лизгање и ласкав за сите форми и големини. Карактеристики елегантен деколте без прерамки и разгорен дизајн. Еластичната рушена лента во пределот на градите е супер растеглива и мека на кожата.

Повеќе детали

Избор на купувачи