Жените Вратоврска Боја Сплит Макси Фустани Повик Лето Без Ракави Лабава Долга Макси Туника Резервоар Фустан Бохо Плажа Замав Сарафан
Неодамнешно

Жените Вратоврска Боја Сплит Макси Фустани Повик Лето Без Ракави Лабава Долга Макси Туника Резервоар Фустан Бохо Плажа Замав

DEN 383.84

Достапно на барање

- Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚!-. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во Нархбрг. Нархбрг е посветена на обезбедување висококвалитетна женска облека и додатоци. 2022 Трендовска Женска Летна Маица Лабави Фустани Фустан На Плажа Прикривање . . Ткаенина : мека, удобна,еластична, дише, пријателска за кожата. . Карактеристика : над должината на коленото, цвет печатење. . Стил : лабаво вклопување, туника,фустан со маица, секојдневен фустан, фустан за нишање,фустан за забава, елегантен, а-линија, дезен, боемски. . Повод : Секојдневен, Плажа, Работа, Одмор, Надвор, Дома, Дневна, Лето, Пролет, Aut. Без разлика дали станува збор за пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим Нархбрг, ние ќе го решиме за вас. Табела со големини(1 инч=2,54 см) : . Ве молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!. Големина Прашање : . П : јас обично носам медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?. А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Женскиот фустан е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење, мека ткаенина изработена и удобна за носење. Модниот дизајн ве одржува кул за носење, Нов изглед, Нов вие!Супер Мека и Мала тежина, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Одлично за секојдневно/плажа/забава/дневно/канцеларија/формално/дома, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. фустан фланелен кошула фустан фустан со едно рамо боди фустан кажете да на фустанот миди фустан со ракави женски фустан за сонце бел фустан фустан со долги ракави елегантен фустан за мајчинство фустан од кристална мрежа женски фустан бохо фустан лелеав краток фустан фустан со трегер женски цветен фустан плус големина хавајски фустан за жени фустан со црвен фустан за жени бел фустан со долги ракави фустан со пари психоделичен фустан фустан од породилна чипка за фотосесија девојки фустан кошула макси фустан. за жени фустан и кардиган комплет жени фустан морнарица фустан чорапи краток тесен фустан за враќање дома фустан гого девојка фустан долг бохо фустан за жени портокал бодикон фустан секси фустан од тантела жолт фустан тесен летен фустан за жени бел фустан ситни фустани панталони за жени боди џемпер фустан хавајски фустан долг свечен фустан летен лежерен фустан над теле фустан чорапи бели девојки фустан венчаница за гостин урсула фустан фустан од вештерки за жени фустан од кафеава свила туника фустан за фустан за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи