Дозвола Летни Фустани За Жени Фустан За Лулашка На Плажа Без Ракави Секојдневен Врат На Екипажот Цврст Сарафан Фустани Со Маици Фустан Со Резервоар
Неодамнешно

Дозвола Летни Фустани За Жени Фустан За Лулашка На Плажа Без Ракави Секојдневен Врат На Екипажот Цврст Сарафан Фустани Со Маици

DEN 3.00

Достапно на барање

Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетен удобен материјал, погоден за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Овој сладок фустан ќе ви се допадне Во вашите пролетни летни излегувања. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Пол : Женска Прилика : Дневно, Секојдневен Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно ВНИМАНИЕ : оваа големина на фустанот трае 1-2 големина мала, ве Молиме изберете една големина нагоре или две големини нагоре, Водич За Големина : НАШИТЕ ГОЛЕМИНИ работат поинаку од ок, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата наместо . Услуга за продавница : ако имате какви било прашања во врска со производи или логистика, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволително решение. ви благодарам многу. Прилика : летниот фустан е совршен за секојдневен, плажа,забава,клуб,коктел,состаноци, свадба и сл. Женски Фустани-секојдневен фустан колати е дизајниран специјално за еден ден надвор со пријателите. Дизајниран е со фустан со резервоар без ракави / фустан со кратки ракави со ладно рамо со прерамки. Фустан За Жени/Девојки : никогаш не сте виделе фустан сосема како овој. Овој фустан е совршен за секоја пригода. Уморни од истите стари фустани? Натерајте го овој фустан да се истакне на секој настан. Носете го на работа, на забави, фустани за свадбени гости за жени облечени секојдневна забава елегантен фустан е совршен за божиќ, празнична забава, коктел, специјални прилики, роденденска забава. Подгответе го за вашите одмори, празници, состаноци, свечени активности!.

Повеќе детали

Избор на купувачи