24Севен удобно облекување капаче за ракав Империја половината Максиски фустан
Неодамнешно

24Севен удобно облекување капаче за ракав Империја половината Максиски фустан

DEN 408.16

Достапно на барање

Фузирање на фигура на ласкави империја на половината на половината се одликува со квадратно деколте, кратки ракави на капачето, плетено половината на империја и удобно вклопување. Империјата на половината и плетирањето создаваат ласкава силуета за кој било вид на тело. 24Севен удобност облека капа за ракав Империја за половината Максиски фустан.

Повеќе детали

Избор на купувачи

МИНИ ОБВРСК
Неодамнешно
МИНИ ОБВРСК
Достапно на барање
DEN 408.16
Пофалбата: