Жени 5. оз. Тешки Памук Миси Одговара Маица Пакет
Неодамнешно

Жени 5. оз. Тешки Памук Миси Одговара Маица Пакет

DEN 175.84

Достапно на барање

100% претходно испукан памук; Пепел сива 99% памук, 1% полиестер; Античка Цреша Црвена И Спортска Сива боја се 90% памук и 10% полиестер; Капина, Темна Хедер, Хедер Сафир, Зајдисонце, се 50% Памук, 50% поли; Јоргована, Безбедносна Зелена, Безбедносна Портокалова, Безбедносна Розова се 50% памук, 50% полиестер; двојна игла шиење во текот; беспрекорно ребро на вратот; женски ребро среден врат; Странично Со Малку Заострено Миси Вклопување; капа ракави за удобност; снимено Рамо До Рамо; Гилдан Жени 5.3 Мл. Тешки Памук Миси Одговара Маица 2 Пакет. Возрасни Жени. Гилдан.

Повеќе детали

Избор на купувачи