јаделе Облека Женски Вегас Свадба Маица-Х-Голем
Неодамнешно

јаделе Облека Женски Вегас Свадба Маица-Х-Голем

DEN 2.67

Достапно на барање

Оваа кошула е совршена за славење на вашиот голем ден! Совршен подарок за невестата да биде! Направете изјава со оваа симпатична свадбена Маица. Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. Имаме облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. 7 јаделе 9 Облека Женски Вегас Свадба Маица-Х-Голем.

Повеќе детали

Избор на купувачи