Дозвола За Заштеда На Fall
Неодамнешно

Дозвола За Заштеда На Fall

DEN 159.84

Достапно на барање

Функција : 1. Модни женски врвови 2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни 3. Високо квалитетно производство 4. Должината на предниот дел е висока и ниска, и постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер жени врвна Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 51см/20.08 " Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 52cm/20.47 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 53cm/20.87 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 54cm/21.26 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 55cm/21.65" Должина : 78cm/30.71 " Жените маици дозвола под 1 10. Женски зимски палта меки долна облека со средна должина плус големина. Дозвола за женска облека. Зимски јакни кошули палта за жени. Плус големина палта за зима.

Повеќе детали

Избор на купувачи