Овошје на разбојната изработена маица за занаетчиска удобност
Неодамнешно

Овошје на разбојната изработена маица за занаетчиска удобност

DEN 3.00

Достапно на барање

Изработените детали исполнуваат крајна удобност со плодот на разбојната направена удобност. Со внимателно избрани изработени карактеристики, оваа маица е изградена за да биде издржлива, да се чувствува измазнета и да настапи до максимум додека го правите вашиот белег на светот. Ние сме опседнати со сите мали детали што прават голема разлика. Нашата изработена комфорна женска пима занаетчија V-врат е направена со супериорно вклопување и има мека ткаенина PIMA памучна ткаенина за крајна удобност. Оваа маичка е внимателно направена за неограничена удобност! Супер мек супима памук. Совршено поставен V-врат. Класично, ласкаво вклопување. Совршен за положување или самостојно. Носете затегнати или неоткриени. Средна тежина. Удобност без ознаки. 100% памук. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Увезени. Овошје на разбојната ставка бр. CCLV400.

Повеќе детали

Избор на купувачи