Женски Блузи Модни Женски Летни Печатени Маици Со Кратки Ракави В-Вратот Обични Врвови За Маици
Неодамнешно

Женски Блузи Модни Женски Летни Печатени Маици Со Кратки Ракави В-Вратот Обични Врвови За Маици

DEN 255.84

Достапно на барање

Модни Женски Летни Печатени Маици Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Обични Врвови За Маици ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Карактеристики : V Вратот, Мека, Удобно и Повик. Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Кратко Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина Должина НА Бистата XL 104cm/40.94" 70cm/27.56" Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Должина : 70см/27,56" Табела Со Големина : Големина : С Биста : 92см/36,22" должина : 67см/26,38"Големина : М Биста : 96см/37,80" Должина : 68см/26,77"Големина : Л биста : 100см/39,37" должина : 69см/27,17"Големина : xl биста : 104см/40,94" должина : 70см/27,56"Големина : Ххл Биста : 108см/42,52" должина : 71см/27,95"Големина : Хххл Биста : 112см/44,09" должина : 72см/28,35"големина : 4хл биста : 116см/45,67" должина : 73см/28,74"големина : 5хл биста : 120см/47.24" Должина : 74см/29.13" ● Материјал ● Растегливиот и Мек Материјал Прави да се Чувствувате удобно. ●Различни Избор Q : V Вратот Краток Ракав Маици, Повик Супер Удобно Фитинг Туника, таа има повеќе бои и големини на располагање за вашиот избор. ● Прилика +Маици за жени совршени за секојдневниот живот, семејни собири, забави, плажа,одмор, канцеларија или какви било посебни прилики;погоден за пролет,лето или aut, зима. ● Натпревар●женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. ● Нега На облека ● Рачно перење И перење Во Машина, Хемиско Чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи