Женско Лето Надвор Рамо Блузи Секси Возбудува Едно Рамо Тече Маица Мода Лабава Вклопуваат Плисирани Плажа Кошули
Неодамнешно

Женско Лето Надвор Рамо Блузи Секси Возбудува Едно Рамо Тече Маица Мода Лабава Вклопуваат Плисирани Плажа Кошули

DEN 191.84

Достапно на барање

Здраво! НИЕ сме APEXFWDT. Ние сме група млади луѓе кои го сакаат животот и работата. Сакаме и денови за одмор.Ние се фокусираме на стилска облека за мажи и жени. Овие модни предмети се носат на забави и одмори и ви носат убави спомени. Започнете го вашиот прекрасен одмор сега со слатко прикривање!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Памучна Мешавина Тип На Шема : Графички, Цврст Стил На Боја : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Ве молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред да ја купите, можете да ја најдете на сликата. Ако ви се допаѓа лабавиот стил.Ве молиме изберете големина 1-2 поголема. €КАРАКТЕРИСТИКИ : пуловерот на женски дуксери со цврста боја се одликува со долги ракави, врат на екипажот, преголеми, графички, празнична кошула. Нашиот лесен женски дуксер со цврста боја ве прави ласкави. ●МЕКИ ТКАЕНИНИ● : мешавина од Памук, мека и удобна за носење, изработена од мека и дишечка премиум памучна мешавина, ќе ви овозможи да останете удобни цел ден. удобно за носење, супер меко чувство на допир. €НАТПРЕВАР● : Ова е многу Мека и Удобна Маица, лесна за совпаѓање со друга облека. Овој врв со кратки ракави е едноставен, но моден, секојдневен стил лесно се облекува или се облекува. Само додадете хеланки или шорцеви за удобен, без напор шик изглед. `+Прилика : Модниот Женски Дуксер е погоден за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн.Купете го за себе или подарете го за мама, ќерка, сопруга, тетка, пријателка, девојка, сестра за да ја покажете вашата длабока љубов кон неа.

Повеќе детали

Избор на купувачи