Нормално Е Здодевно-Женска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3XL-Денвер
Неодамнешно

Нормално Е Здодевно-Женска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3XL-Денвер

DEN 239.84

Достапно на барање

Нормално Е Здодевно-Женска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3 XL - Denverladies маица. Краток ракав. 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Бои на хедер, Графит хедер,безбедносни бои, Твид, Капина, Јоргована, Полноќ, неонски бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Повеќе детали

Избор на купувачи