Маица за екипаж на екипажот за време на време на женски ребра
Неодамнешно

Маица за екипаж на екипажот за време на време на женски ребра

DEN 3.00

Достапно на барање

Мека, удобна и подготвена да се опушти или да го преземе денот. Tee и Tru's Ribbed Crewneck Tee, е извонредно парче за положување или носење сам. Лесен врв за додавање на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Долги ракави на Долман со врзани манжетни. Четкано плетено плетено; директно полите. 48% Рејон/48% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мачка со четкана екипаж маица за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи