Ниуер Жените Лабава Цветни Печатење Маица Дами Мода Маица Широка Одмор Бохо Повик Летни Врвови
Неодамнешно

Ниуер Жените Лабава Цветни Печатење Маица Дами Мода Маица Широка Одмор Бохо Повик Летни Врвови

DEN 374.40

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цветен Принтбој : Птичји Принт, Бел Цветен, Виолетова, Лисја, Сликарство, Сива, Бела Сива, Бела Црвена, Бела Зелена, Розова, Светло Виолетова, Сина, Црна Кафеава, Црна Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете Ги табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Деколте На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Бохо Маица, Женска Цветна Печатена Маичка Блуза, Женски Врвови За Туника На Вратот На Екипажот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Цветен Принт Бохо Блузи За Одмор За Жени Летни Маици Со Плисиран Врат Со Кратки Ракави, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренинг или Сесија за Одмор во Овие Меки и Еластични Плисирани Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи