Љубов Аутизам Свест Загатка Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 3X
Неодамнешно

Љубов Аутизам Свест Загатка Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 3X

DEN 1.67

Достапно на барање

Што велите за оваа прекрасна женска маица со кратки ракави. Ова е она што треба да го носите ако познавате некој со аутизам или сте родител кој воспитува деца со аутизам. Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 27,25 "х 29". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи