Маици За Жени V Вратот Секојдневен Среќен Лист Печатење Џеб Со Кратки Ракави Лабава Грижлива Работна Облека L
Неодамнешно

Маици За Жени V Вратот Секојдневен Среќен Лист Печатење Џеб Со Кратки Ракави Лабава Грижлива Работна Облека L

DEN 0.67

Достапно на барање

Големина : С Биста : 100см/39,37' Ракав : 19см/7,48' Рамо : 43см/16,93' Должина : 70см/27,56' Големина : М Биста : 106см/41,73' Ракав : 20см/7,87' Рамо : 44см/17,32' Должина : 71см/27,95' Големина : Л Биста : 112см/44.09' ракав : 21см/8.27' рамо : 45см/17.72' должина : 72см/28.35' големина : xl биста : 118см/46.46' ракав : 22см/8.66' рамо : 46см/18.11' должина : 73см/28.74' големина : ххл Биста : 124см/48,82' ракав : 23см/9,06' рамо : 47см/18,50' должина : 74см/29,13' големина : хххл биста : 130см/51,18' ракав : 24см/9,45' рамо : 48см/18,90' должина : 75см/29,53' големина : ххххл Биста : 136см/53.54' ракав : 25cm/9.84' рамо : 49cm/19.29' должина : 76cm/29.92' големина : xxxxl биста : 142cm/55.91' ракав : 26cm/10.24' рамо : 50cm/19.69' должина : 77cm/30.31' жени v вратот Секојдневен Среќен лист печатење џеб со кратки ракави лабава грижлива работна облека Карактеристики : Без Разлика Дали сте во ветеринарна Или која било Друга Здравствена Област, можете да изберете од нашиот широк спектар на бои што Одговараат на вашиот стил или индустрија.Ткаенината е мека, еластична, лесна и дише, тенки и елегантни-врвовите на вратот се пространи, модерни и класични за повеќето жени, и добро работат со фармерки или хеланки за пролет и fall.Кратки ракави, шема на среќен лист, цртан модел, шема на лисја. Зелена шема, V-врат, лабава, туника, лабава Маица, летен врв, Основна Работна облека За Маици, тоа е совршен подарок за одмор за семејството, пријателите и колегите и сигурен сум дека ќе им се допадне пол : Женска Јака : V дезени на вратот : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА top Size Bust Sleeve Shoulder Length S100cm/39.37'19cm/7.48'43cm/16.93'70cm/27.56'M106cm/41.73'20cm/7.87'44cm/17.32'71cm/27.95'L112cm/44.09'21cm/8.27'45cm/17.72'72cm/28.35'XL118cm/46.46'22cm/8.66'46cm/18.11'73cm/28.74'XXL124cm/48.82'23cm/9.06'47cm/18.50'74cm/29.13'XXXL130cm/51.18'24cm/9.45'48cm/18.90'75cm/29.53'XXXXL136cm/53.54'25cm/9.84'49cm/19.29'76cm/29.92'XXXXXL142cm/55.91'26cm/10.24'50cm/19.69'77cm/30.31'Size : SBust : 100cm/39.37'Sleeve : 19cm/7.48'Shoulder : 43cm/16.93'Length : 70cm/27.56'Size : MBust : 106cm/41.73'Sleeve : 20cm/7.87'Shoulder : 44cm/17.32'Length : 71cm/27.95'Size : LBust : 112cm/44.09'Sleeve : 21cm/8.27'Shoulder : 45cm/17.72'Length : 72cm/28.35'Size : XLBust : 118cm/46.46'Sleeve : 22cm/8.66'Shoulder : 46cm/18.11'Length : 73cm/28.74'Size : XXLBust : 124cm/48.82'Sleeve : 23cm/9.06'Shoulder : 47cm/18.50'Length : 74cm/29.13'Size : XXXLBust : 130cm/51.18'Sleeve : 24cm/9.45'Shoulder : 48cm/18.90'Length : 75cm/29.53'Size : XXXXLBust : 136cm/53.54'Sleeve : 25cm/9.84'Shoulder : 49cm/19.29'Length : 76cm/29.92'Size : XXXXXLBust : 142cm/55.91'Sleeve : 26cm/10.24'Shoulder : 50cm/19.69'Length : 77cm/30.31 " Женска Мода. Маици.

Повеќе детали

Избор на купувачи