Јобечо Женски Краток Ракав Екипажот Вратот Лабава Врвот Со Џеб
Неодамнешно

Јобечо Женски Краток Ракав Екипажот Вратот Лабава Врвот Со Џеб

DEN 319.68

Достапно на барање

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип на ставка : Маица. Пол : Жени. Тип На Шема : Почва. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Бела, Темно сива,Сива,вино црвена, Зелена. Пакетот Вклучува : . 1*Маица. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Женски лабави маици со џеб. Женски лабави џебни маици. Мека И Удобна.

Повеќе детали

Избор на купувачи