Горда Мајка На Квасец Стартер женски екипаж маичка
Неодамнешно

Горда Мајка На Квасец Стартер женски екипаж маичка

DEN 1.00

Достапно на барање

Горда Мајка На Квасец Стартер е прикажан на предниот дел на овие модерни жени екипажот маици. Координирање на дизајни достапни одделно. 60% чешлан памук / 40% полиестерски лесен дрес. Печатени ВО САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Екипажот Краток Ракав Мета. Лесна супер мека ткаенина. Убаво опремени.

Повеќе детали

Избор на купувачи