Летни Маици За Жени Крпеница Со Краток Ракав Графички Врвови Обичен Пуловер Туника Врвови Лабава Основна
Неодамнешно

Летни Маици За Жени Крпеница Со Краток Ракав Графички Врвови Обичен Пуловер Туника Врвови Лабава Основна

DEN 0.33

Достапно на барање

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61 "Ракав : 16см/6.30" Рамо : 38см/14.96 "Должина : 65см/25.59". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 17см/6.69" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 66см/25.98". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Ракав : 18см/7.09" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 67см/26.38". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 68см/26.77". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 113cm/44.49 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 69cm/27.17". Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 21cm/8.27 "Рамо : 43cm/16.93" Должина : 70cm/27.56 " € Материјал Q : Нашите врвови се изработени од висококвалитетни ткаенини кои се меки, дишат, лесни, еластични и удобни за носење оваа пролет, лето, aut и зима. Кога ќе го носите, не само што можете да имате удобно уживање, туку и да им покажете на другите колку сте убави. €Натпревар q : овој врв може да се носи со која било облека што ја сакате, како што е убав боби игла, убав пар чевли итн. Овој врв може да се носи во секоја сезона и ќе ја покаже вашата стилска страна во секое време. Пролет, лето, fall и зима, овој врв е еден од најдобрите начини да излезете и да имате незаборавен одмор. ●Големина● : нашата е стандардна големина. Не треба да се грижите дека нема никој соодветен за вас. Секогаш можете да најдете еден во оваа продавница. Ве молиме проверете дали вашата големина е точна пред да ја купите.Ве молиме дозволете 1-3 см разлика, поради рачно мерење. €Карактеристики : овој врв е главно секојдневен, стилски и елегантен. Добриот крој ја покажува вашата убавина. Можете да го дадете на себе како убав подарок или на вашата мајка, пријателка или партнерка. Нема да сакате да го пропуштите овој секојдневен врв. Од прилика : погоден е за носење кога вечерате со вашите пријатели. Тоа е една од вашите најдобри опции за потопло време или постудено време. Покрај тоа, може да се носи и во клубот, канцеларијата, домот, секојдневниот живот, дури и на плажа, патување и друго релаксирачко време. Добро функционира и внатре и надвор.

Повеќе детали

Избор на купувачи