Време и вистинска графичка маица
Неодамнешно

Време и вистинска графичка маица

DEN 3.33

Достапно на барање

Сметајте на ладно мета за да ја трансформирате гардеробата со оваа забавна графичка маица од време и TRU. Лесно носење во мека, памучна мешавина од ткаенина, овој стилови на мета со сè, од отсекувања до миди здолништа. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина S. опуштено вклопување. Тркалезен врат. Графички принт на предниот дел. 60% памук/40% полиестер. Машината што се мие. Увезена. Графичка маица за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи