Смешна Божиќна Опрема За Жени И Мажи
Неодамнешно

Смешна Божиќна Опрема За Жени И Мажи

DEN 287.84

Достапно на барање

Оваа Комична Маица е мека и удобна на допир, малку еластична, формата е лесна за носење и вклопување, удобна и стилска, едноставна и практична, не е лесна за собирање, издржлива, моден тренд Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 55% Полиестер. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина.

Повеќе детали

Избор на купувачи