Dqueduo Кошули За Жени Нова Женска Маица Кратки Ракави Мода Цветни Цвет Печатење Дама Маици Врвни Подароци За Жени На Дозвола
Неодамнешно

Dqueduo Кошули За Жени Нова Женска Маица Кратки Ракави Мода Цветни Цвет Печатење Дама Маици Врвни Подароци За Жени На Дозвола

DEN 255.84

Достапно на барање

Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен, должина На Ракавот За Забава : Кратко Вклопување На Ракавот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Врв Size : S-US-Size : 4-UK-Size : 8-EU-Size : 34-Bust : 88cm/34.73"-Shoulder : 48cm/18.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.95"- Size : XXL-US-Size : 12-UK-Size : 16-EU-Size : 42-Bust : 112cm/44.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.01"-Shoulder : 43cm/16.08"-Length : 73cm/28. подароци за мама. женски кошули.46"-Shoulder : 53cm/20.It на многу погоден за божиќ партија.17"- Size : XL-US-Size : 10-UK-Size : 14-EU-Size : 40-Bust : 106cm/41.87"-Length : 75cm/29.59"- Size : M-US-Size : 6-UK-Size : 10-EU-Size : 36-Bust : 94cm/37.93"-Length : 67cm/26.65"-Shoulder : 40cm/15.74"- Size : XXXL-US-Size : 14-UK-Size : 18-EU-Size : 44-Bust : 118cm/46.75"-Length : 65cm/25.Нова Женска Маица Кратки Ракави Мода Цветни Цвет Печатење Дама Маици Врвни Карактеристики : 1.

Повеќе детали

Избор на купувачи