Танц мамо не танцувам Ја финансирам Униз Маичката С-3ХЛ Денот На Мајката
Неодамнешно

Танц мамо не танцувам Ја финансирам Униз Маичката С-3ХЛ Денот На Мајката

DEN 234.72

Достапно на барање

Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Загревањето На Куќата, Дипломирањето, Семејните собири, Божиќ, Специјални Прилики. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината Танц мајка не танцувам Ја финансирам Унисекс Маицата С-3ХЛ Денот на Мајката.

Повеќе детали

Избор на купувачи