Марди Грас Кошули, Дебела Вторник Кошула, Марди Грас Ден Кошула 24120114је3
Неодамнешно

Марди Грас Кошули, Дебела Вторник Кошула, Марди Грас Ден Кошула 24120114је3

DEN 255.84

Достапно на барање

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит! - Средна ткаенина-Класично вклопување-Трча точно по големина-етикета за солза-100% задоволство на Клиентите загарантирана Содржина На Ткаенина : 100% памук. Материјал : Гилдан. Боја : Повеќе бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи