Летна Заштеда Клиренс Фустан
Неодамнешно

Летна Заштеда Клиренс Фустан

DEN 1.33

Достапно на барање

Женски Обичен Печатење Голем Полите Фустанбран Тркалезен Врат Без Ракави Долг Фустанопис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Крпа Жигонг : стил На Печатење : секојдневен, сексил должина : Долга Облека : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths463493cm/36.61"87cm/34.25"107cm/42.13"137cm/53.94"M683698cm/38.58"92cm/36.22"112cm/44.09"138cm/54.33"L81038103cm/40.55"97cm/38.19"117cm/46.06"139cm/54.72"XL101240108cm/42.52"102cm/40.16"122cm/48.03"140cm/55.12"XXL121442113cm/44.49"107cm/42.13"127cm/50.00"141cm/55.51"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ?Нашата големина Е азиска големина, ви препорачуваме да изберете една големина поголема и ако имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не на време. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Повеќе детали

Избор на купувачи