Пајл Дами Тенк Фустан Еднобојни Макси Фустани Со Џебови Летен Сарафан На Плажа Секојдневен Одмор Западен Црвен 4XL
Неодамнешно

Пајл Дами Тенк Фустан Еднобојни Макси Фустани Со Џебови Летен Сарафан На Плажа Секојдневен Одмор Западен Црвен 4XL

DEN 383.68

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Макси Резервоар Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Од Елек Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Ruched, Џебови Боја : Розова, Зелена, Сина, Темно Сина, Западна Црвена, Жолта (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Макси Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Тенк Фустан. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Резервоари Бохо, Фустан Со Широки Елеци Без Ракави, Фустан Со Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Фустан Од Макси Резервоар, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан Со Елек. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Фустан Со Макси Резервоар За Вратот На Екипажот, Долг Фустан Без Ракави со Џебови, Бохо Фустан Со Замав Во Цврста Боја, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Тенк Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе детали

Избор на купувачи