Гилдан Машка Тешка Памучна Маица, Стил Г5000, 2-Пакет, Сафир, Х-Голем
Неодамнешно

Гилдан Машка Тешка Памучна Маица, Стил Г5000, 2-Пакет, Сафир, Х-Голем

DEN 223.84

Достапно на барање

Тешка Памучна Маица 100% памук и рачно изработена ВО САД. Кошули со одличен квалитет во различни бои. Урбана облека насочена кон скејт и чад заедница. Достапни нови трипи дизајни. 99% Памук, 1% Полиестер. Мажи. Гилдан. Екипажот. Краток Ракав.

Повеќе детали

Избор на купувачи