Инктастична Велигденско Зајаче Даб Маица
Неодамнешно

Инктастична Велигденско Зајаче Даб Маица

DEN 0.33

Достапно на барање

Пролет во Велигден со Нашата, Велигденска Маица За Зајаче. Идеален велигденски подарок за вашиот кул син или внук! Совршен за Велигденска вечера или лов на јајца! Инктастично Велигденско Зајаче Намачкајте Маица За Возрасни Машки Бел С. Совршен За Велигденска вечера или лов на јајца!. Идеален велигденски подарок за вашиот кул син или внук!. Пролет во Велигден со Нашата, Велигденска Маица За Зајаче. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. гладни смешни бонбони јајца меки лов фарма присутни внук внук кошница хип рјм машка облека за возрасни маици маици.

Повеќе детали

Избор на купувачи