Топло Секојдневно Лизгање Машки Лежерни Цврсти Панталони Шорцеви Со Целосна Должина Директно Панталони Кратки Џебни Модни Панталони Со Врвки
Неодамнешно

Топло Секојдневно Лизгање Машки Лежерни Цврсти Панталони Шорцеви Со Целосна Должина Директно Панталони Кратки Џебни Модни Панталони

DEN 270.88

Достапно на барање

Пол : менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на летен пакет : 1 табела со панталони : . Големина : М Половината : 76-108см/29,92-42,52" : 114см/44,88" Должина : 102см/40,16"Големина : Л Половината : 81-114см/31,89-44,88" : 120см/47,24" Должина : 104см/40,94"Големина : XL Половината : 86-120см/33,86-47,24" : 126см/49,61" должина : 106см/41,73"големина : ххл половината : 92-128см/36,22-50,39" : 134см/52,76" должина : 108см/42,52"големина : хххл половината : 98-136см/38,58-53,54" : 142см/55.91" должина : 110см/43.31" функција : обезбедува лесна удобност заедно со мека и Топла функција одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати,Датум, Одмор,дружење, ви дава мода и среќа. Изгледа Одлично Со Врвот И Кошули Итн. Можете Да Подготвите Уште Неколку Пара Од Овие Панталони, И Тие Ќе Бидат Многу Удобни Во Текот На Летото. Големина : Неговата Големина Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Стил На Дизајн : Машки Секојдневен Цврст Панталон Краток Директен Панталон Со Целосна Должина Џебни Панталони Со Кратки Врвки Може Да Се Носи Со Секојдневен Врв, Изгледот Е Едноставен И Дарежлив, Можете Да Го Носите Овој Пар Панталони Сами, Тоа Ќе Стане Фокус На Публиката. Во Зима, Секој Треба Пар Топли Панталони. Ова Е Еден Од Изборите. Применливи Сцени : Плажа, Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Изгледа Одлично Со Џемпери, Палта Итн. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.

Повеќе детали

Избор на купувачи